Tooted

Külgkardinad

Tekstiilkardinad loovad meie kodust/büroost hubasema ja kaunima keskkonna. Samuti aitavad külgkardinad kaitsta võõraste pilkude eest.
Külgkardinad on kardin, mida saab kasutada mitmel eri viisil ja otstarbel. Üldjuhul kasutatakse külgkardinaid koos tülliga(päevakardinaga), et päevasel ajal külgkardinaid eest tõmmates ei jääks aken täiesti ilma katteta. Samas sobivad külgkardinad ka eraldiseisva dekoratiivse aknakattena. Dekoratiivseid külgi ei liigutata, need on aknaava raamistamiseks. Valikus on ka pimendavaid kangaid. Külgkardinaid on võimalik kasutada kombineerituna tülli, roomakardina, ruloo või voldikkardinaga. Salongist leiad suure valiku kanganäidiseid. Alati on võimalik tulla ka oma kangaga. Võimalus tellida ka kardinaid erikujulistele akendele. Võimalus valmistada kardinaid erinevate kardinapaeltega.
NB! Pimendava kangaga kardiin ei tee tuba 100% pimedaks, selleks on vaja lisada vooder.

Tüllkardinad

Tüllkardinad on õhuline kate, mis samas loob hubase tunde ja samas annab ka privaatsust. Tüllkardinad ehk päevakardinad varjavad päevasel ajal vaadet tuppa, kuidas lasevad samal ajal õuest tuleval valguse tuppa. Tüllkardinat ehk päevakardinat saab kasutada eraldiseisvalt või koos külgkardinatega, ruloode või voldikkardinatega. Salongist leiad suure valiku kanganäidised. Alati on võimalik tulla ka oma kangaga. Võimalus tellida ka kardinaid erikujulistele akendele. Võimalus valmistada kardinaid erinevate kardinapaeltega.

Roomakardinad

Tekstiilist roomakardinad on sobilikud erinevatesse interjööridesse. Üles tõmmates moodustavad üksteise alla paigutuvad voldid, alla lastes on kangas sirge. Kardinat liigutatkse üles-alla keti abil.

Roomakardin on tehniline kardin, mis valmistatakse täpselt tellija mõõtudega. Tekstiilist roomakardin sobib erinevatesse interjööridesse. Selle kaunis väljanägemine saavutatakse tekstiilmaterjali kasutamisel. Need on ühtlasi dekoratiivsed kui funktsionaalsed. Roomakardinal on ka erinevad tegumoed – pehmete voltidega (ilma vahevarrastetta), sirged vahevarrastega või kroogitud. Ketist juhtiavat kardinat on sarnaselt rulookardinale väga mugav käsitleda. Tõstemehhanismi abil on kardin tõstetav-langetatav erinevatele kõrgustele. Ülesse tõmmates moodustuvad üksteise alla paigutuvad voldid. Mehhanism on täielikult varjatud kangaga. Olenevalt interjöörist võib kardin olla nii lihtne ja minimalistlik kui ka lopsakas ja luksuslik. Roomakardinat saab kombineerida nii tüllkardinaga kui ka külgkardinatega. Seda saab valmistada nii õhulistest kui külgkardina materjalidest. Salongist leiad suure valiku kanganäidiseid. Alati on võimalik tulla ka oma kangaga.

Voldikkardinad

Voldikkardin on voltidena suletav-avatav aknakate. Aknale integreeritud volddikardinad (st. Aken või uks avaneb koos kattega) valmistatakse tellija mõõtude järgi reguleerimissuunaga ülevalt alla või alt üles, mis tekitab võimaluse katta aken altpoolt ja ülemine osa jätta päevavalgusele ja vaatele avatuks. Või siis vastupidi, vastavalt soovile. Voldkkardin on tehniline kardin, kuid vaatamata sellele sobivad need peaaegu igale aknatüübile. Loob hubasust kui samas varjab vaadet ja valgust. Salongist leiad suure valiku kanganäidisied.

Sisustustekstiilid

Lisaks kardinatele valmistame erinevaid sisustuselemente – voodikatteid, padjakatteid, toolikatteid, laudlinu. Kõiki katteid on võimalik valmistada erinevatest kangastest. Nendele saab lisada kliendi soovi korral kaunistuseks pitsi, pärleid. Valmistame samas ka erinevaid kodutekstiile – põlled, käterätikud. Soovi korral katame vanad laualambid või põrandalambid uute materjalidega. Valmistame ka kangast pitsilisi õlakotte.

Püstlamell

Püstlamellkardinad koos oma laia materjali -ja värvivalikuga pakuvad häid võimalusi sisekujunduse uuendamiseks. Kaasaegse disainiga kangad sobivad väga hästi kasutamiseks ka kodudes

Tänu 180 kraadi pööravatele lamellidele on püstlamellkardinad parimate valguse suuna reguleerimisvõimalustega tehnilise kardina tüüp. Püstlamellkardinad saab kinnitada seinale, lakke või aknaavasse (sel juhul peab aknaraami ja lae vahele jääma vähemalt 3cm).

Ruloo

Ruloo on võimalik tellida vastavalt kliendi soovile eri mnõõdus ja sobiva tekstiiliga ruloosid. Tootevalikus olevatest tekstiilidest võib valida ruloo materjaliks nii läbipaistvaid, poolpimendavaid ja pimendavai tekstiile

Tekstiilkangad

Meie salongist leiad suure valiku kardinakanga näidised. Mitmekesine kanga struktuuride, värvi- ja mustrivalik võimaldab luua meeleolukaid ja omanäolisi interjööre. Kangas toob tuppa hubasuse ja kodutunde ning jääb meid rõõmustama ajast aega.